Gulbenes novada telpu futbola čempioni - GULBENES BJSS

Gulbenes novada telpu futbola čempioni - GULBENES BJSS

Informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta organizators - Jānis Stībelis

⚽️9. martā tika noslēgts 2024. gada Gulbenes novada telpu futbola čempionāts. Pirms fināldienas spēlēm bija skaidrs, ka piecām komandām (Gulbenes BJSS, FK Cēzars, Gulbenes BJSS ’08, Jaungulbene un Rēveļi) bija saglabājusies teorētiska iespēja izcīnīt čempiontitulu, kas arī atspoguļojās laukumā, jo šīs komandas bija īpaši motivētas cīnīties par katru laukuma centimetru.
☝️Šī gada turnīra specifika, ka kopvērtējumā pēc punktiem uzreiz otrs svarīgākais rādītājs ir vārtu attiecība, padarīja turnīru par daudz aizraujošāku skatītājiem. Pēc gūtiem vārtiem komandas nevilcinājās spēli atsākt, lai gūtu nākamos, jo katrs vārtu guvums varēja izrādīties svarīgs un beigās tas arī kļuva par noteicošo faktoru čempionu noskaidrošanā. 
🥁Visu dienu Gulbenes sporta centrā bija jūtama fantastiska atmosfēra - bungu dārdoņa, skatītāju atbalsts, enerģiska mūzika un azartiskā sacensība, kas valdīja starp komandām deva pozitīvas emocijas ikvienam. Atmosfēru “turēja līmenī” arī uz vietas pieejamā “dzīvā tabula”, kura ļāva sekot līdzi kā komandu izvietojumus mainījās ik pēc katras spēles.
⚽️Kopumā, 9. martā, tika aizvadītas 12 spēles, pēc kā gala tabulas izkārtojums izveidojās sekojošs:
🔟.vietu turnīrā ieņēma komanda FK Zeus, šoreiz neizdevās pilnīgi nekas. No 9 spēlēm, diemžēl piedzīvoti 9 zaudējumi un 0 punkti tabulā. Kā sīvāko turnīra spēli varētu izcelt cīņu pret Gulbenes BJSS U14, kurā tika gūti 4 vārti, taču piedzīvots zaudējums 8:4. Šo komandu vēlētos īpaši izcelt par neatlaidību, gribasspēku un vēlmi cīnīties pat visbezcerīgākajās situācijās!
9️⃣. vietu ar 3 punktiem ieņēma Gulbenes BJSS U14 komanda, kuras sastāvā spēlēja 2010. gadā dzimušie futbolisti. No 9 spēlēm 1 uzvara, kas izcīnīta pirmajā kārtā pret FK Zeus ar rezultātu 8:4. Šis ir pirmais gads jaunajiem futbolistiem, spēlējot pieaugušu vīru konkurencē. Šī komanda drosmīgi stājās pretī vecākiem un krietni pieredzējušākiem pretiniekiem. Sagaidām, ka katrs nākamais gads būs veiksmīgāks, augot pašiem un pieredzei.
8️⃣. vietā turnīrā, 9 spēlēs iegūstot 7 punktus, ierindojās komanda no Smiltenes - FK Skorpions. Komanda turnīru iesāka ļoti veiksmīgi, pēc 1. kārtas FK Skorpions atradās pašā turnīra augšgalā, taču pēc 2. kārtas komanda jau bija noslīdējusi līdz 6.vietai. Sīvā cīņā izdevās arī ''pakutināt'' nervus pērnā gada Gulbenes novada āra futbola čempioniem Gulbenes BJSS, kur beigās tika piedzīvots zaudējums 2:3.
7️⃣. vietā ierindojās Druvienas komanda, nopelnot 12 punktus 9 spēlēs. Druvienai, pirms 4. kārtas, vēl bija iespēja pacīnīties par godalgām, atpaliekot no 3. vietas tikai par 4 punktiem. Finālkārtu Druviena iesāka ar negaidītu uzvaru pār Rēveļiem (4:3), kas uz mirkli ļāva pakāpties augstāk tabulā, taču otrajā spēlē zaudējums pret FK Cēzars (0:7) un turnīrā ieņemta 7. vieta.
6️⃣. vieta Gulbenes BJSS''8, 13 punkti 9 spēlēs. Šai komandai diena izvērtās pavisam nesekmīgi. Pēc 3. marta kārtas tā atradās augstajā 3. vietā, taču fināldienā nespēja ''aizķerties'' nevienā spēlē un divi zaudējumi (2:3 Rēveļi, 1:10 Gulbenes BJSS), kas pielika treknu punktu jebkādām cerībām par medaļām. Arī šī komanda atzīstama par savu drosmi un cīņassparu, jo laukumā devās spēlētāji, kas dzimuši 2005. gadā un jaunāki, kopā ar savu treneri Raiti Šolinu.
5️⃣. vieta - Jaungulbene, 16 punkti 9 spēlēs. 4. kārtu Jaungulbene sāka aizvadot pārliecinošu spēli pret FK Zeus un sagraujot to ar 10:0. Otrajā spēle Jaungulbenei pretī stājās FK Cēzars, kur bija nepieciešams iegūt vismaz punktu, lai turpinātu cīņu par godalgām. Spēle bija ļoti sīva, sākumā vadībā izvirzījās Jaungulbene, taču FK Cēzars prata rezultātu ātri izlīdzināt un tas kļuva 1:1. 2 minūtes pirms spēles beigām Jaungulbene izvirzījās vadībā (2:1), taču nespēja noturēt pārsvaru, ielaižot divus vārtus īsā laika brīdi un sāpīgs zaudējums (2:3), kas liedza turpināt cīņu par vietu uz pjedestāla.
4️⃣. vietā, pateicoties labākai vārtu attiecībai kā Jaungulbenei (+45), ierindojās komanda no Alūksnes - FK Marienburga, iegūstot 16 punktus 9 spēlēs. Komandai padevās lieliska fināldiena, no atlikušajām 3 spēlēm izcīnīti 9 punkti, visās spēlēs uzvarot ar graujošiem rezultātiem - 19:1 Gulbenes BJSS U14, 27:0 FK Zeus, 9:5 FK Skorpions. Taču ar to bija par maz, lai iegūtu godalgas un pirmajās kārtās izlieto ūdeni neizdevās sasmelt.
3️⃣. vieta un bronzas medaļas izcīnīja Rēveļu komanda. Ja pirmajā spēlē bija novērojams neliels satraukums, kas rezultējās ar negaidītu zaudējumu Druvienas komandai 3:4, tad spēlē ar Gulbenes BJSS U14 pārliecinoša uzvara (7:1) un sīvā cīņā pieveikta Gulbenes BJSS '08 komanda (3:2). Tas nodrošināja Rēveļu komandai bezierunu trešo vietu turnīra tabulā 5 spēles pirms fināldienas beigām, jo nevienai komandai vairs nebija matemātiskas iespējas iegūt 18 punktus un izstumt Rēveļus no 3.vietas.
🏆Cīņā par 1. vietu finālturnīra dienā galvenokārt iesaistījās divas komandas - Gulbenes BJSS un FK Cēzars, šīs komandas pirms 4. kārtas sabraukuma bija nedaudz izvirzījušās priekšā pārējām, attiecīgi Gulbenes BJSS komandai 18 punkti 7 spēlēs (vārtu attiecība +35), FK Cēzars 15 punkti 6 spēlēs (vārtu attiecība +35). ☝️Ņemot vērā šī gada turnīra specifiku, ka svarīgi ir ne tikai tabulā iegūtie punkti, bet arī vārtu attiecība, abām komandām nācās ne tikai uzvarēt visus pretiniekus, bet arī domāt par to, cik daudz vārtu tiek gūti un cik ielaisti. FK Cēzars bija kaujinieciski noskaņoti panākt pirmo vietu, kas uz brīdi arī izdevās, pieveicot Jaungulbeni 3:2, Druvienu 7:0 un iegūstot 3 punktu pārsvaru tabulā, kā arī +43 vārtu attiecību. Gulbenes BJSS atbildēja ar to pašu, savās pēdējās spēlēs uzvarot Gulbenes BJSS'08 (10:1) un Gulbenes BJSS U14 (12:0), kas atgrieza komandu pirmajā vietā ar 24 punktiem un +56 vārtu attiecību. Tas nozīmēja, ka čempionu komandu izdosies noskaidrot tikai pēdējā spēlē starp FK Cēzars un FK Skorpions. FK Cēzars bija skaidrs uzdevums, lai iegūtu 1. vietu bija nepieciešama tikai uzvara ar vismaz 14 vārtu pārsvaru. FK Cēzars “iemocīja” pirmos un tad guva samērā ātrus vēl divus vārtus, kas radīja cerības par to, ka vēl ir iespējams noķert Gulbenes BJSS, puslaiks noslēdzās 3:0. Taču 2. puslaikā Cēzariem spēle nevedās, tie guva vēl vienus vārtus un FK Skorpions atbildēja ar diviem no savas puses, spēle noslēdzās 4:2. Līdz ar šīs spēles beigām bija skaidrs vietu izvietojums tabulā - FK Cēzars 2.vieta (24 punkti, vārtu attiecība +45), Gulbenes BJSS 1.vieta (24 punkti, vārtu attiecība +56).
🏅Pēc spēlēm tika apbalvoti komandu labākie spēlētāji :
A.Pušpurs (GULBENES BJSS),
D.Smagars (FK CĒZARS),
D.Sinka (RĒVEĻI),
N.Ļuļis (FK MARIENBURGA),
Em.Bisenieks (JAUNGULBENE),
E.Magaziņš (GULBENES BJSS’08),
L.Seņko (DRUVIENA),
N.Stepītis (FK SKORPIONS),
R.Berkolds (GULBENES BJSS U14),
Kr.Barovskis (FK ZEUS).
⚽️Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Raivo Kaulakans– 24 gūtie vārti (FK MARIENBURGA).
🎖Turnīra MVP – Kārlis Sudrabs (JAUNGULBENE).
🏆Čempionu (GULBENES BJSS) komandā spēlēja – D.Peksts, I.Jezuns, S.Putniņš, S.Vītols, D.Ciunelis, R.Rāms, A.Pušpurs, A.Zelčs, K.Sveķis, R.Pops, R.Stepanovs, K.Kalniņš, M.Mezītis, V.Pipcāns, E.Borisanovs, V.Matisons, komandas pārstāvis – Kaspars Usāns
🥈2.vietas (FK CĒZARS) komandā spēlēja– V.Sircovs, D.Smagars, A.Vaičuls, M.Kozlovskis, R.Deksnis, O.Patmalnieks, V.Virziņš, E.Poļaks, N.Kokarevičs, J.Cakuls , komandas pārstāvis – Artūrs Deksnis
🥉3.vietas (RĒVEĻI) komandā spēlēja– A.Krišjānis, G.Valtonovs, A.Vanags, J.Lauss, D.Sinka, E.Dzenītis, N.Lazda, K.Smits, K.Saveļjevs, M.Vanags, E.Kurkovs, E.Žuravļovs, Ri.Kaņipovs, M.Ķilups, R.Mazjānis, K.Haļins, komandas pārstāvis – Sandris Burtnieks
🎉2024. gada Gulbenes telpu futbola turnīrs noslēdzies un par čempioniem kļuvuši Gulbenes BJSS. Šis turnīrs Gulbenes novadā kļuvis jau par tradīciju, kuru vēlamies turpināt arī turpmāk, parādot skatītājiem, ka arī futbols, kā pasākums, var būt aizraujošs ne tikai spēlētājiem bet arī skatītājiem – lieliem un maziem.
🙏Lielu paldies, par atbalstu turnīram vēlamies teikt Ziemeļaustrumu reģiona vadītājam Edgars Kalva, Sandim Sirmajam par palīdzību organizatoriskajos jautājumos, kā arī kafejnīcai Kantes Krogs par sagādātajām balvām.
👋Uz drīzu tikšanos zaļajos laukumos, kad tiks aizvadīts Gulbenes novada 2024.gada 7x7 futbola čempionāts.
📸 Dažas bildes : https://failiem.lv/u/tcn5ju4x83