.U - 8
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Balvu Sporta centrs 8 24 8 0 0 70 1 69 1
Gulbenes BJSS 8 15 5 0 3 30 19 11 2
Balvu Sporta centrs - 2 8 13 4 1 3 21 21 0 3
Ludzas NSS 8 4 1 1 6 7 43 -36 4
Lubāna 8 3 1 0 7 4 48 -44 5
.U - 9
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Balvu Sporta centrs 10 28 9 1 0 75 4 71 1
Alūksnes BJSS 10 18 5 3 2 19 18 1 2
Varakļānu MBJSS 10 17 5 2 3 19 23 -4 3
Balvu Sporta centrs - 2 10 11 3 2 5 21 20 1 4
Gulbenes BJSS 10 11 3 2 5 19 18 1 5
Madonas BJSS 10 0 0 0 10 0 70 -70 6
U - 10
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Balvu Sporta centrs 12 32 10 2 0 33 3 30 1
Madonas BJSS 12 27 8 3 1 30 10 20 2
Gulbenes BJSS 12 19 5 4 3 16 9 7 3
Lubāna/Madonas BJSS 12 14 4 2 6 14 12 2 4
Alūksnes BJSS 12 13 4 1 7 11 24 -13 5
Balvu Sporta centrs - 2 12 10 2 4 6 6 21 -15 6
Alūksnes BJSS - 2 12 2 0 2 10 1 32 -31 7
U - 11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Lubāna/MBJSS 10 30 10 0 0 50 7 43 1
Gulbenes BJSS 10 21 7 0 3 44 17 27 2
TFK Rēzekne 9 15 5 0 4 18 19 -1 3
Balvu Sporta centrs 10 15 5 0 5 24 32 -8 4
Balvu Sporta centrs - 2 10 3 1 0 9 17 39 -22 5
TFK Rēzekne -2 9 3 1 0 8 9 48 -39 6
U - 12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Gulbenes BJSS 6 16 5 1 0 29 8 21 1
Varakļānu MBJSS 6 15 5 0 1 27 10 17 2
Madonas BJSS 6 12 4 0 2 21 9 12 3
Balvu Sporta centrs - 2 6 8 2 2 2 14 12 2 4
Viļaka 6 7 2 1 3 20 15 5 5
SK Kuorsova 6 3 1 0 5 9 24 -15 6
Balvu Sporta centrs 6 0 0 0 6 2 44 -42 7
U - 13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Rēzeknes novada BJSS 6 13 4 1 1 28 7 21 1
Balvu Sporta centrs 6 11 3 2 1 25 12 13 2
Viļāni/Dekšāres 6 10 3 1 2 20 12 8 3
Varakļānu MBJSS 6 10 3 1 2 22 12 10 4
SK Kuorsova 6 7 2 1 3 18 17 1 5
Lubāna/MBJSS 6 7 1 4 1 22 11 11 6
SK Kuorsova - 2 6 0 0 0 6 1 65 -64 7
U - 15
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Viļāni/Dekšāres 9 27 9 0 0 65 5 60 1
Malta "Saules puikas" 9 22 7 1 1 38 9 29 2
Gulbenes BJSS 9 18 6 0 3 43 21 22 3
Balvu Sporta centrs 9 16 5 1 3 43 20 23 4
Ludzas NSS 9 13 4 1 4 24 24 0 5
Preiļu BJSS 9 12 4 0 5 25 32 -7 6
TFK Rēzekne 9 12 4 0 5 32 21 11 7
Rēzeknes novada BJSS 9 9 3 0 6 11 22 -11 8
SK Korsova/Rēzeknes BJSS 9 4 1 1 7 15 43 -28 9
Ludzas NSS - 2 9 0 0 0 9 4 103 -99 10
U - 17
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Varakļānu MBJSS 10 25 8 1 1 42 14 28 1
Balvu Sporta centrs 10 22 7 1 2 57 20 37 2
Ludzas NSS 10 15 5 0 5 32 34 -2 3
Preiļu BJSS 10 15 5 0 5 29 22 7 4
Viļāni/Dekšāres 10 12 4 0 6 30 39 -9 5
Ludzas NSS - 2 10 0 0 0 10 4 65 -61 6
U - 18
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FB Gulbene 8 19 6 1 1 31 21 10 1
Ludzas NSS 8 15 5 0 3 35 24 11 2
Balvu Sporta centrs 8 14 4 2 2 43 19 24 3
Alūksnes BJSS 8 10 3 1 4 45 29 16 4
Alūksnes BJSS - 2 8 0 0 0 8 15 76 -61 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
Rādīt ierakstus