-
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Balvu Sporta centrs 10 30 10 0 0 43 4 39 1
FK Kvarcs/Madonas BJSS 10 19 6 1 3 30 19 11 2
Lubāna 10 16 5 1 4 20 20 0 3
FB Gulbene/GFA 10 11 3 2 5 19 24 -5 4
SK Latgols (Ludza) 10 7 2 1 7 15 39 -24 5
FK Alūksne 10 4 1 1 8 14 35 -21 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
28.05.2016 14:00 - FK Kvarcs/Madonas BJSS 1 : 4 Balvu Sporta centrs Madona
03.06.2016 19:30 - SK Latgols (Ludza) 1 : 6 Balvu Sporta centrs Ludza
11.06.2016 17:00 - FK Kvarcs/Madonas BJSS 3 : 3 FB Gulbene/GFA Madona
12.06.2016 13:00 - Lubāna 2 : 2 FK Alūksne Degumnieki
17.06.2016 17:00 - SK Latgols (Ludza) 5 : 2 FB Gulbene/GFA Ludza
17.06.2016 19:30 - Lubāna 0 : 3 Balvu Sporta centrs Degumnieki
19.06.2016 17:00 - Lubāna 3 : 1 FB Gulbene/GFA Degumnieki
26.06.2016 14:00 - FK Alūksne 2 : 4 SK Latgols (Ludza) Alūksne
26.06.2016 16:00 - Balvu Sporta centrs 3 : 1 FB Gulbene/GFA Balvi
02.07.2016 18:00 - FK Alūksne 1 : 3 FB Gulbene/GFA Alūksne
09.07.2016 17:00 - Balvu Sporta centrs 4 : 0 FK Alūksne Balvi
09.07.2016 17:00 - Lubāna 2 : 1 SK Latgols (Ludza) Degumnieki
17.07.2016 16:00 - SK Latgols (Ludza) 1 : 2 FK Kvarcs/Madonas BJSS Ludza
23.07.2016 17:00 - Balvu Sporta centrs 10 : 1 SK Latgols (Ludza) Balvi
23.07.2016 17:00 - FK Alūksne 1 : 3 FK Kvarcs/Madonas BJSS Alūksne
23.07.2016 17:30 - FB Gulbene/GFA 3 : 1 Lubāna Jaungulbene
30.07.2016 17:00 - FK Kvarcs/Madonas BJSS 6 : 1 SK Latgols (Ludza) Madona
30.07.2016 17:30 - FK Alūksne 2 : 4 Lubāna Alūksne
06.08.2016 17:30 - SK Latgols (Ludza) 0 : 5 Lubāna Ludza
07.08.2016 17:00 - FB Gulbene/GFA 0 : 4 FK Kvarcs/Madonas BJSS Jaungulbene
13.08.2016 17:00 - FB Gulbene/GFA 1 : 1 SK Latgols (Ludza) Jaungulbene
13.08.2016 17:30 - FK Kvarcs/Madonas BJSS 2 : 3 Lubāna Madona
20.08.2016 16:00 - SK Latgols (Ludza) 0 : 3 FK Alūksne Ludza
21.08.2016 17:00 - Balvu Sporta centrs 3 : 0 FK Kvarcs/Madonas BJSS Balvi
27.08.2016 17:00 - FB Gulbene/GFA 5 : 0 FK Alūksne Jaungulbene
03.09.2016 14:00 - FK Kvarcs/Madonas BJSS 6 : 3 FK Alūksne Madona
10.09.2016 17:00 - Lubāna 0 : 3 FK Kvarcs/Madonas BJSS Degumnieki
11.09.2016 13:00 - FK Alūksne 0 : 4 Balvu Sporta centrs Alūksne
17.09.2016 16:00 - FB Gulbene/GFA 0 : 3 Balvu Sporta centrs Jaungulbene
18.09.2016 14:00 - Balvu Sporta centrs 3 : 0 Lubāna Balvi
Rādīt ierakstus